Akademies

Annemarié Kleynhans
Hoof - Principal
Personeel - Staff

Afrikaans Huistaal

Louise Fullard
HOD
Hannalie Erasmus
Vakhoof Gr8-12
Rista Coetzee
Loise Helberg

Afrikaans Eerste Addisionele Taal

Louise Fullard
HOD
Judi Niewoudt
Vakhoof Gr8-9
Marike Strijdom
Joubert Jankowitz
Loise Helberg

English Home Language

Elmarie Bothma
HOD
Mandy Anderson
Subject Head
Freddie Wells
Yoné du Plessis
Richard Prinsloo

English First Additional Language

Elmarie Bothma
HOD
Freddie Wells
Subject Head
Chereze Fourie
Judi Niewoudt
Joubert Jankowitz
Richard Prinsloo

Wiskunde / Mathematics

Joan van Tonder
HOD
Magda Wolmarans
Vakhoof
Wiskunde
Subject Head
Mathematics
Riekie du Preez
Vakhoof
Wisk. Gelet.
Subject Head
Math. Lit.
Gerhard van der Walt
Esmari van den Berg
Hugo Harmse

Fisiese-; Natuur- & Lewenswetenskappe / Physical; Natural & Life Sciences

Cornel Dreyer
HOD
Maryke Breytenbach
Fisiese- & Lewenswetenskappe
Physical & Life Sciences
Sanet Steyn
Vakhoof
Subject Head Lewenswetenskap
Life Science
Shanie Briel
Natuur- & Tegniese Wetenskappe
Natural & Technical Sciences
Renata Stander
Natuur Wetenskappe
Natural Sciences

Kuns & Kultuur, Ontwerp en Visuele Kuns / Arts & Culture, Design and Visual Art

Cornel Dreyer
HOD
Alma Swart
Vakhoof
Subject Head
Alzette Immelman
Kuns & Kultuur
Arts & Culture

Rekeningkunde, Besigheidstudies en Ekonomiese & Bestuurswetenskap / Accountancy, Business Studies and Economical Management Studies

Yolandie O'Reilly
HOD
Sherryl Bierman
Vakhoof
Subject Head Rekeningkunde
Accountancy
Lindi Erasmus
Vakhoof
Subject Head
Ekonomiese Bestuurswetenskap
Economical Management Studies
Adriaan Stander
Ekonomiese Bestuurswetenskap
Economical Management Studies

Rekenaarwetenskappe / Computer Sciences

Antoinette Kuperus
HOD
Ansie Dawson
Rekenaar Toepassingstegnologie
Computer Application Technology
Laura Oosthuyzen
Rekenaar Toepassingstegnologie
Computer Application Technology

Ingenieurs- en Grafiese Ontwerp, Sieviele Tegnologie & Tegnologie / Engineering and Graphic Design, Civil Technology & Technology

Deon Immelman
HOD
Hennie Golding
Vakhoof
Subject Head
Siviele Tegnologie
Civil Technology
Jacques Krüger
Ingenieurs- en Grafiese Ontwerp
Engineering and Graphic Design
Org van den Berg
Elektriese Tegnologie
Electrical Technology
Thalita de Klerk
Tegnologie
Technology

Gasvryheidstudies en Toerisme / Hospitality Studies and Tourism

Deon Immelman
HOD
Karen Britz
Vakhoof
Subject Head
Gasvrystudies
Hospitality Studies
Marina Swart
Vakhoof
Subject Head
Toerisme
Tourism
Adriaan Stander

Geografie en Sosiale Wetenskappe / Geography and Social Sciences

Cornel Dreyer
HOD
Marinda Vermeulen
Vakhoof
Subject Head
Jaco de Klerk
Sosiale Wetenskap
Social Science

Lewensoriëntering / Life Orientation

Antoinette Kuperus
HOD
Lizl Rudman
Vakhoof
Subject Head
Ané Bekker
Anqelique Killian
Jaco de Klerk
LO Sport
Yoné du Plessis

As U wil en ek leef
Brand met Trots! Burn with Pride!

Contact Us

Contact Form

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Akademies

Akademies